Büyükşehir uyumuyor Büyükşehir uyumuyor

Eskişehir’de bulunan ve doğa ile iç içe olan görüntüsüyle beğeni toplayan Beşikderesi Şelalesi, özellikle yeni evlenen çiftlerin fotoğraf çekimi için uğrak noktası oluyor.

Odunpazarı İlçesi Yukarıılıca Mahallesi’nde bulunan Beşikderesi Şelalesi, muhteşem görüntüsü ile görenleri kendisine hayran bırakıyor. Ormanlık alan içinde adeta ağaçların arasına saklanmış şekilde akan şelale, son yıllarda vatandaşların yoğun ilgisiyle karşı karşıya kalıyor. Çevresindeki mesire alanı ile vatandaşların piknik yapmak için sıkça tercih ettiği alan, özellikle yeni evlenen çiftlerin fotoğraf çekimi için gözdesi konumunda yer alıyor.

“Son yıllarda çekimler için Beşikderesi Şelalesi tercih ediliyor”

Eskişehir’de fotoğrafçılık yapan Hadi Mousavi, yeni evlenen çiftlerin son yıllarda fotoğraf çekimi için Beşikderesi Şelalesi’ni tercih ettiğini belirterek, “Eskişehir’de ve birçok ilde farklı alanlarda çekimler yapıyoruz. Genelde çekim yapılacak alana evlenen çift karar veriyor. Beşikderesi Şelalesi, son zamanlarda çiftler tarafından sıkça soruluyor. Fotoğraflardan görüp beğenen çiftler, kendi düğün fotoğraflarının da bu alanda çekilmesini istiyor. Şehir merkezindeki alanlardan ziyade doğayla iç içe alanlar daha çok tercih ediliyor” dedi.

Kaynak: iha