Kanal 26’ya ziyaret Kanal 26’ya ziyaret

Gürhan Albayrak çalışmalarda sona gelindiğini ve konutların teslim tarihi için gün sayıldığını vurguladı.

Açıklamalarında Odunpazarı ilçemize bağlı Vadişehir - Mamuca mevkiinde TOKİ tarafından yapımı tamamlanmak üzere olan konutların şantiye alanını ziyaret ettik, yetkili arkadaşlarımızdan bilgi aldık, dedi.
1-2-4’üncü etaplardaki çalışmaların hemen hemen bitmiş durumda olduğunu, 3’üncü etap çalışmalarının ise yıl sonuna kadar tamamlanmış olacağını belirtti.

"Odunpazarı ilçemizde 3109 daireyi yıl sonuna kadar Eskişehirli hemşehrilerimize bir an evvel teslim etmek için ekipler var gücüyle çalışıyor.  Projelerin tamamlanmasıyla birlikte TOKİ Eskişehir’de bugüne kadar toplam 15 bin civarı konutu hemşehrilerimize kazandırmış olacak. Dile kolay, 15 bin vatandaşımız depreme karşı dayanıklı, yeni ve modern bir yuva… Daha Stadyum, hastane, camii ve kamu binalarımızı saymıyoruz bile. Devletimiz var olsun, sözlerini ekledi.
Deprem riski olan şehrimizde 25 yılda yalnızca 24 daireyi dönüştüren Eskişehir Büyükşehir Belediyemizin bahane değil hizmet üretmesini tavsiye ediyoruz diyerek açıklamalarını sonlandırdı.