Tüm çocuklar eşit doğar ve en iyi bakım ve tedavilere eşit kavuşurlar” inancı ile yola çıkan LÖSEV- Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, 25 yıldır lösemili çocuklar başta olmak üzere çocukluk çağı kanserleriyle mücadele eden minik kahramanlara umut oluyor. LÖSEV’e kayıtlı lösemi ve kanser ile mücadele eden çocuklar ve aileleri bayramlaşma etkinlikleri ile bir araya geldi. Kurban bayramı kutlamaları için gerçekleştirilen gösteriler renkli anlara sahne oldu.  Çocuklar, etkinlikler ile eğlenirken aileleri de bir arada vakit geçirdi.

Katledilen Boşnakları andı Katledilen Boşnakları andı

Eskişehirli Minikler Bayram Sevinci Yaşadı

Kurban Bayramı’nın ilk günü Eskişehir’de düzenlenen hane ziyaretleri ile bayramlaşma gerçekleştirildi. Lösemi ve kanser tedavisi gören minikler, bayram hediyelerini aldı. Eski bayramlardaki gibi hanelerde coşku hakim oldu.

Bayram Boyunca Sürpriz Ziyaretler
LÖSEV Sosyal Hizmet ekipleri bayram boyunca Türkiye genelinde hastane ve sürpriz ev ziyaretleri yapıyor. Tedavisi devam eden lösemi ve kanser hastası çocuklar ve refakatçi annelerine bayramlıklar iletiyor, buruk bir bayram sevinci yaşamamaları için hastanelerde hem ziyaret edip bayramlaşıyor hem de hediye ve sürprizlerle zorlu tedavi sürecinde moral veriyor. Tedavisi evinde devam eden minikler ise kostüm giyinmiş gönüllüler eşliğinde ziyaret ediliyor.